Zpět na POZNÁVACÍ     Kontakt    Zpět na HLAVNÍ MENU                      /šedé nemají platný termín/                       Silvestrovské hledejte >>>>ZDE

Na skok do PAŘÍŽE(4dny)  EuroDisneyland(4dny)   PAŘÍŽ SPECIAL(6dnů)  PROVENCE_LETECKY(7dnů)  

EURODisneyland a Paříž(5dnů)    PAŘÍŽ klasická a Versailles(5dnů)  PAŘÍŽ+REMEŠ+LUCEMBURSKO(5dnů)   PAŘÍŽ - VERSAILLES - REMEŠ(5dnů)

LONDÝN klasický(5dnů)    LONDÝN a jižní Anglie(6dnů)  LONDÝN EXPRESS(4dny)   Nice a Monte Carlo(5dnů)  Francouzská riviera(4dny) 

 

FRANCIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

LUCEMBURSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

 

PAŘÍŽ+REMEŠ+LUCEMBURSKO

AKCE - odjezdy z celé ČR bez příplatku !
Paříž klasická,
dále Lucembursko a Remeš

bohatý a vyzkoušený program se 2 noclehy již od 3.490 Kč

 

spirk  

 

TERMÍNY  2018

Č.

Stát

Od

Do

Cena

Akční Pozn.
# Francie, SRN, Lucembursko 09.08. 12.08. 4190    
# Francie, SRN, Lucembursko 30.08. 02.09. 4190    
# Francie, SRN, Lucembursko 27.09. 30.09. 4190   v ČR svátek 
# Francie, SRN, Lucembursko 25.10. 28.10. 4190 3490 v ČR svátek 

v předprodeji SLEVA až 300 Kč

PAŘÍŽ+REMEŠ+LUCEMBURSKO 2018

PAŘÍŽ+REMEŠ+LUCEMBURSKO 2018

 

PAŘÍŽ+REMEŠ+LUCEMBURSKO 2018 - Program zájezdu:

1. den:
V 16:30 hodin odjezd z Nového Boru, v 17:30 hodin Liberce, v 18:30 hodin z Mladé Boleslavi, v 19:30 hodin z Prahy u hlavního nádraží, v 17:30 z Hradce Králové, z Plzně ve 21:00, ve 13:30 z Ostravy, v 15:00 z Olomouce, v 16:30 z Brna, v 17:45 z Jihlavy-Pávova. Z dalších nástupních míst po uvedených trasách v ČR i mimo ně dle poptávky. Tranzit Německem do Lucemburska.

2. den:

V ranních hodinách příjezd do hlavního města Lucemburska. Prohlídka – Adolfův most, historická budova Spořitelny, Ústavní náměstí, katedrála Notre Dame s hrobem českého krále Jana Lucemburského, Hradební vyhlídková cesta, Dolní město Grund, dále Velkovévodský palác, centrum města, tržiště, volno. 

V poledních hodinách odjezd do Francie. Odpoledne prohlídka Remeše - katedrála, šampaňské sklepy firmy MUMM (dodává svůj šampus pro oslavy vítězství v seriálu GP F1 i na další sportovní vrcholné akce !) s ochutnávkou. V podvečer odjezd do Paříže, ubytování, dle možností večeře v okolí hotelu dle rady průvodce, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/. 

3. den:

Po snídani odjezd do centra Paříže na prohlídky: Eifelova věž, projížďka lodí po Seině, Vítězný oblouk, procházka po Champs Elysées, náměstí Svornosti /Place de la Concorde/, Tulerijské zahrady, Louvre nebo muzeum d´Orsay, vpodvečer osobní volno v centru Paříže s možností večeře v ceně cca od 10-15 EURO (s výběrem restaurace poradí průvodce), večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh /1-3-lůžkové pokoje/.

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži nebo v Eurodisneylandu !

4. den:

Po snídani odjezd na prohlídku moderní čtvrtě La Defense, přejezd do blízkosti Pantheonu, prohlídka, bulvár Saint Michel, Lucemburské zahrady, Senát, bulvár Saint Germain, Latinská čtvrť, Řecká čtvrť, Notre Dame, Radnice, Pompidou Centre, Montmartre, bazilika Sacré-Coeur, náměstí malířů, Moulin Rouge, Pigale, večerní okružní jízda na náměstí Trocadero s výhledem na Eifelovu věž. Mezi 22. a 23. hodinou z Paříže odjezd do ČR.

Tento den možnost celodenního nezávislého individuálního programu v Paříži nebo v Eurodisneylandu !

5. den:

Tranzit Francií a Německem. do ČR. V poledne až večer příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 15 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst !).


Doporučené kapesné: 

70 – 100 EURO na vstupy a drobné suvenýry a také na drobné výdaje na odpočivadlech při průjezdech Německem.

Vstupy: 

Eifelova věž cca 12 - 17 EURO, loď cca 12 EURO, metro a lanovka na Montmartre cca 6 EURO. Louvre a Museé d´Orsay cca 12 EURO, Pantheon 12 EURO – ZDARMA pro mladé z EU až do 25 let včetně.

 

Cena zájezdu:   4.190,- Kč

PRVNÍ MOMENT=při nákupu zájezdu alespoň 1   měsíc před odjezdem sleva 100,- Kč

PRVNÍ MOMENT=při nákupu zájezdu alespoň  2   měsíce před odjezdem sleva 300,- Kč

Cena obsahuje:  

Dopravu lux.busem (VIDEO, KLIMA, WC. V ceně dopravy již i všechny poplatky včetně zahraničních !!! U nás již nic na poplatky nedoplácíte !!!), 2x nocleh v hotelu Premiere Classe (www.premiereclasse.fr) ve 3-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím (za příplatek 2-lůžkové a 1-lůžkové pokoje), průvodce, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Nepoužíváme hotely Formule F 1 se společnými WC a sprchami na chodbě !

Cena nezahrnuje: 

Stravování: možno celkem až 2x v hotelu: 140,-Kč/os./den na kontinentální snídani

Příplatek na 2-lůžkový pokoj: 360,- Kč/os.=celkem 720,- Kč !, na 1-lůžkový pokoj 1440,- Kč

Příplatek komplexní pojištění VČETNĚ STORNA od České pojišťovny: 140,- Kč

Příplatek na prohlídku šampaňských sklepů u firmy MUMM s ochutnávkou 380,- Kč/os.

Příplatky za nástupy na zájezdy v jednotlivých nástupních místech v ČR: 

Odjezdy z celé ČR v akci BEZ PŘÍPLATKU !


Ceny pro případný individuální výlet do Eurodisneylandu: 

doprava RER cca 18 euro, vstupenka cca 75 euro, do 11 let cca 65 euro

Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení zároveň se zájezdem. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní !

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (teplé a chlazené nápoje) a dle vybavení busu i další občerstvení za Kč ! 

Doprava nebo další sedačka možná na dotaz za 2.790,- Kč

 

 

Upozornění na cestování dětí do zahraničí po 26. červnu 2012:  

cestování dětí zapsaných v pasech rodičů do zahraničí již není možné. Děti mohou cestovat do zahraničí jen s vlastním cestovním dokladem (pasem nebo občanským průkazem). K vydání cestovního dokladu na úřadu s rozšířenou působností (žádost lze podat i na úřadě, kde nemá trvalý pobyt) je třeba předložit rodný list dítěte a občanský průkaz rodiče. Fotografie se fotí na místě. Proto je při podání žádosti nutná přítomnost dítěte. 

Poplatek za cestovní pas je 100 Kč (platnost pasu je 5 let), za občanský průkaz 50 Kč (platnost OP je 5 let).

Nezapomeňte si zkontrolovat platnost cestovních dokladů (i po vstupu "do šengenu" je nutné u sebe mít platný doklad totožnosti)

Platnost OP pro cesty do EU si zkontrolujte ZDE: CESTOVNÍ DOKLADY

Zpět na POZNÁVACÍ     Kontakt    Zpět na HLAVNÍ MENU                      /šedé nemají platný termín/                       Silvestrovské hledejte >>>>ZDE

Na skok do PAŘÍŽE(4dny)  EuroDisneyland(4dny)   PAŘÍŽ SPECIAL(6dnů)  PROVENCE_LETECKY(7dnů)  

EURODisneyland a Paříž(5dnů)    PAŘÍŽ klasická a Versailles(5dnů)  PAŘÍŽ+REMEŠ+LUCEMBURSKO(5dnů)   PAŘÍŽ - VERSAILLES - REMEŠ(5dnů)

LONDÝN klasický(5dnů)    LONDÝN a jižní Anglie(6dnů)  LONDÝN EXPRESS(4dny)   Nice a Monte Carlo(5dnů)  Francouzská riviera(4dny) 

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Helena Urbanová-Plustour M).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Paris Seina Eiffel tower Versailles Louvre Mont Martre Sacre Cuer Moulin Rouge Disnay Land

Paříž Séna Eifelova věž Versai Louver Vítězný oblouk Mount Martr Champain sekt 

Paříš Ajfelovka Ejfelovka Aifelova věž Verzaj Lúvr Vítěznej oblouk Sakre Kér Montmártr Mulinrůž 

Dyznylend Dyznylent Dyzneylend Dyzneyland Dyznejlend Dyznejlent Dyznejlend Dyznejland

Silvestr Nový rok 2017 nad Sénou pod Eifelovkou šampaňské šampus MUMM sekt adventní zájezdy předvánoční nákupy oslava Silvestra oslava nového roku 2017

Lucembursko LUXEMBURG Remeš Velkovévodství lucemburské