Zpět na POZNÁVACÍ                                                     MENU květiny a zahrady                                                     Kontakt

Amsterdam podrobně  Květinové Korzo hotel  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo H  Květinové Korzo H***    Holandsko a Belgie JARO   Holandsko a Belgie LÉTO   

Velký okruh Belgií  BENELUX   Lucembursko a Belgie  Velikonoční BELGIE - HOLANDSKO   Jarní Holandsko

 

NIZOZEMÍ - člen EU, člen EMU (měna EURO)

BELGIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ KURZY MĚN

 Klasický program

Květinové Holandsko

a romantická Belgie

Začátkem května Vás zveme do rozkvetlého Holandska

zveme Vás do nejznámějších míst této nejníže položené země

i do sousední romantické země Belgie

 spirk

06.05. - 10.05.2020

Cena v akci už od 5.990 Kč

 

Amsterodam*Lisse*Keukenhof*Zaanse*Schaans*Volendam

Alkmaar*Antverpy*Brusel 

Květinové Holandsko a Belgie - program zájezdu:

1. den:
Ve 14 hodin odjezd z Nového Boru, dále ve 14:45 z Liberce, v 15:30 z Mladé Boleslavi, v 15:00 z Hradce Králové, v 17:00 Prahy, ve 18:30 z Plzně, ve 11:00 z Ostravy, ve 12:30 z Olomouce, ve 14:00 z Brna, v 15:15 z Jihlavy-Pávova a případně dalších nástupních míst dle poptávky. Tranzit Německem do Nizozemí.

2. den:
Časně ráno příjezd do Amsterdamu. 

Dopolední prohlídka: Projížďka lodí po městských grachtech, prohlídka města s průvodcem – Hlavní nádraží, třída Damrak nebo obchodní pěší zóna, Burza, náměstí Dam s Královským palácem, Nový kostel (korunovace), romantické uličky plné hospůdek s kuchyněmi celého světa, čtvrť červených luceren atd. 

Krátké osobní volno. 

Odpoledne odjezd do oblasti Lisse – prohlídka největšího květinového parku na světě - Keukenhof /28 ha/ - v době jarního květu ! V podvečer odjezd do místa ubytování, volno, nocleh.

3. den:
Po snídani odjezd do Alkmaaru na severu země na sýrový trh /možnost ochutnávky zdejších sýrů i shlédnutí výroby dřeváků/ a prohlídku historického i obchodního centra města – možnost projížďky po městských grachtech /vodních kanálech/. Následuje prohlídka skanzenu lidové architektury a větrných mlýnů Zaanse Schaans s výrobou a možností ochutnávky i nákupu sýrů, výborné místní hořčice i dřeváků. /výrobu možno shlédnout na místě s výkladem/ atd., Dále prohlídka malebného rybářského městečka Volendam s krátkým romantickým volnem na místní pobřežní promenádě s překrásnými kavárničkami. V podvečer odjezd do místa ubytování, volno, nocleh.

4. den:
Po snídani odjezd do Belgie. Dopoledne prohlídka přístavního města Antverpy – přístav a hrad Steen, staré město s katedrálou a radnicí, hlavní třída Meir, Rubensův dům, Královský palác, krátké volno s možností prohlídky centra města. V poledních hodinách přejezd do hlavního belgického města a centra Evropské Unie: Bruselu - Atómium, dále prohlídka centra starého města, náměstí Grote Markt, Radnice, Královský palác atd., individuální volno. 

Večer odjezd do ČR, noční tranzit Německem.

5. den /v ČR svátek/:
V dopoledních až poledních hodinách příjezd do nástupních míst v ČR (návrat do Prahy cca do 14 hodin a s časovým dopočtem do ostatních míst).

MOLEN

GRACHT

ALKMAAR

VOLENDAM

Brusel

 

Základní cena zájezdu: 6.990,- Kč

 

Cena obsahuje: Dopravu luxusním busem, 2 x nocleh se snídaní, 2-lůžkové pokoje, za příplatek možno jednolůžkový pokoj, na vyžádání 3-lůžkový pokoj (ubytování: hotel minimálně 2 hvězdičky, pokoje s vlastním příslušenstvím), průvodce a povinné pojištění zájezdu pro případ úpadku CK.

Cena neobsahuje: komplexní pojištění od České pojišťovny 140 Kč
Ubytování: hotel **,  2-lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, příplatek na 1-lůžkový pokoj: 990,- Kč. 

Příplatky fakultativně: 350,- Kč - projížďka loďí v Amsterodamu, 450,- Kč – vstupné Keukenhof.
Služby za příplatek garantujeme pouze při zakoupení současně se zakoupením celého zájezdu. Při pozdějším objednání budou tyto služby zajištěny pouze tehdy, pokud to kapacitní a organizační podmínky umožní ! 
Odjezdy z celé ČR a bez příplatku

Doporučené kapesné: 
60 - 90 EURO na drobné nákupy a na vstupy a drobné suvenýry a nákupy na odpočívadlech při průjezdech Německem. 

V autobuse bude možno zakoupit občerstvení (nápoje) za Kč ! 

 

Čekají Vás nejen barevné květinové plantáže a jedinečný tulipánový park Keukenhof ale i skvělé sýry, větrné mlýny, proslulá konkurenční piva Heineken a Amstel, proslulá čtvrť červených světel přímo v centru Amsterdamu, největší a známé brusírny diamantů a hlavně tolerantní holanďané.

V Antverpách pak největší střediska prodeje diamantů na světě i když na diamantovou burzu se nedostanete.

Pokud se zajímáte o brilianty a chcete se poradit o nákupu, investicích anebo Vás prostě jen zajímají obraťte se na nás ! MAIL

Umíme poradit, zprostředkovat nákup i investici nebo jen návštěvu výstavy briliantů.

 

 

Zpět na POZNÁVACÍ                                                     MENU květiny a zahrady                                                     Kontakt

Amsterdam podrobně  Květinové Korzo hotel  Květinové Korzo H***  Květinové Korzo H  Květinové Korzo H***    Holandsko a Belgie JARO   Holandsko a Belgie LÉTO   

Velký okruh Belgií  BENELUX   Lucembursko a Belgie  Velikonoční BELGIE - HOLANDSKO   Jarní Holandsko

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz rok 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Helena Urbanová Plus tour  M).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Neederland Holland polder windmill gracht Heiniken Amstel A'dam XXX R'dam Zandvoort F1 dunes Haarlem Edam Gouda diamonds Rijsk museum Sex museum Red Light District

Nizozemí Holandsko Holansko poldr brusírna diamantů briliant větrný mlýn kanál kanály grachty tulipány květinový trh květinová burza Květinové korzo květinové korso briliantové šperky gemologické laboratoř prstýnky s brilianty diamantový prsten De Beers