Zpět na poznávací    Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam a okolí  Amsterdam_S  Atény_S  Barcelona  Bejrút  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)   Drážďany(vlak)  Florencie_B  Florencie_S  Istanbul_R   Istanbul_S   Londýn_B  Londýn_R  Lisabon_A   Lisabon_B  Lisabon S   Miláno_R   Neapol_S   Paříž_B    Paříž_R   Petrohrad_BEN   Petrohrad_klenot_R   Petrohrad+Moskva   Zimní Petrohrad_2020   Zimní Petrohrad_2021   Řím_S  Řím_B   Istanbul_T   Istanbul_FESTIVAL tulipánů    Ženeva_EURODEN   Ženeva_EUROWEEKEND     Amsterdam, Rotterdam a Floriade 2022   Velikonoce v Tatrách S

 

PORTUGALSKO - člen EU, člen EMU (měna EURO)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

Eurovíkend v LISABONU

prodloužené víkendy

LETECKY

01.05. - 05.05.2019

14.400,- Kč

přímý let  Praha - Lisabon - Praha, 

ubytování (4 noci) v hotelu*** se snídaní

Prodloužený víkend v LISABONU 2017

Lisabon - hlavní město Portugalska. Se svými téměř 600.000 obyvateli je zároveň i městem největším a nejlidnatějším. Lisabon je dokonalou směsicí moderního rušného velkoměsta a klidných historických uliček. Lisabon je také jedním z nejstarších měst na naší planetě. Trvalé osídlení v oblasti je prokázáno již od 12. století př.n.l. Světové jméno si však město vydobylo až za dob Římské říše, kdy zde existovala jedna z nejdůležitějších koloniálních osad na Pyrenejském poloostrově. Samotné město Lisabon se rozkládá na sedmi pahorcích, které město pomyslně rozdělují na jednotlivé městské části. Ty se od sebe mohou lišit mnohem více, než byste očekávali. Narazíte tady na moderní čtvrtě plné skleněných kancelářských budov a rušných nákupních bulvárů, stejně jako na uzoučké uličky, lemované středověkými domy, kde budete mít pocit, jako kdyby se tady čas zastavil před staletími. Kvůli mnoha pahorkům je však potřeba počítat s tím, že procházky po městě se můžou změnit na nekonečné výšlapy do nekončících strmých kopců. Naštěstí pro všechny návštěvníky města, zde existuje velké množství lanovek, výtahů spojujících náměstí a také kabelové tramvaje, které se již po desetiletí den co den šplhají do strmých lisabonských svahů.

 

klášter Jeronýmitů

Alfama  Cabo da Rocha  Fátima

 

Eurovíkend v LISABONU 2019

EUROVÍKEND Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních

a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

TERMÍN

#

nocí

*

čas

**

Hotel

***

cena

****

stav

poznámka

Od Do

2 0 1 9

*     předběžný čas odletu


**   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu


***  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby - mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety, příplatek za jednolůžkový pokoj a služby na vyžádání (např. připojištění)


**** stav nabídky:

 R - možno rezervovat 

 D  - doprodej - zbývá méně než 9 míst

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

01.05. 05.05. 4 06:00/14:35 Turim Restauradores***

14.400 Kč

  R 

             
             
             
             
             
             
             
             
             
             

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu - přímý let , transfer z letiště do hotelu a zpět
4x ubytování se snídaní
1/2 denní prohlídku Lisabonu jako dárek od CK
česky/slovensky mluvící profesionální průvodce po celou dobu pobytu
pojištění zájezdu pro případ úpadku CK ze zákona

Pozn: ceny letenek se mohou v závislosti na blížící se termín měnit.

Cena nezahrnuje:

cestovní pojištění a pojištění na storno (lze zajistit u nás)

výlety

Stravování:

Každé ráno se podává snídaně formou bufetu s obsáhlým výběrem pečiva, cereálií, čerstvého ovoce a domácích moučníků. V baru najdete široký sortiment občerstvení, místního vína a piva.

Ubytování:

Klimatizované nekuřácké dvoulůžkové pokoje s odhlučněnými okny, vybavené vlastní koupelnou a WC, fénem, minibarem, satelitní TV, bezpečnostní schránkou a bezplatným WI-FI připojením.
Fakultativně na místě:

fakultativní výlet do Sintra za 50 € nebo 1050 CZK
falkultativní výlet do Fatima celodenní 58 € nebo 1500 CZK.

Minimální počet osob pro konání výletu je 10.

Vstupy:

celodenní jízdenka na MHD: 6,50 €
klášter Jeronýmitů: 10 €
Belémská věž : 7 €
Hrad Sv. Jiří: 8,50 €
Královský palác v Sintře: 10 €

  REZERVOVAT 

HOTEL TURIM RESTAURADORES***

Ubytování: hotel starstarstar

turim-restauradores-hotel-lisbon.hotel-ds.com/cs/

Rua Da Gloria, 9, Lisboa, Portugalsko

GPS - Lat: 38°42'58.03", Lon: - 9° 8'35.92"

 

Hotel sídlí v historické budově, v samém srdci Lisabonu. V roce 2010 prošel kompletní rekonstrukcí. 

Klimatizované nekuřácké dvoulůžkové pokoje s odhlučněnými okny, vybavené vlastní koupelnou a WC, fénem, satelitní TV, minibarem, bezpečnostní schránkou a bezplatným WI-FI připojením k Internetu.

Jen pár minut od hotelu je náměstí Restaurados odkud se dostanete k hlavním lisabonským turistickým zajímavostem.

Muzem Calousta Gulbenkiana je vzdálené 1 km od hotelu.

Hotel Turim Restauradores***

Autobusová zastávka Campo Mártires Da Pátria je jen 250 metrů od hotelu a 10 minut chůze je vlaková zastávka Rossio. Turim Restauradores Hotel je snadno přístupný z letiště Pakuba, které je vzdáleno 15 minut jízdy.
Hotel má restauraci, lobby bar na odpočinek. Nabízí takové služby jako jsou turecké parní lázně a masáže pro uvolnění

.
Také nabízí pronájem aut a pronájem kol na místě.

hotelový pokoj

 

Zpět na poznávací    Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam a okolí  Amsterdam_S  Atény_S  Barcelona  Bejrút  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)   Drážďany(vlak)  Florencie_B  Florencie_S  Istanbul_R   Istanbul_S   Londýn_B  Londýn_R  Lisabon_A   Lisabon_B  Lisabon S   Miláno_R   Neapol_S   Paříž_B    Paříž_R   Petrohrad_BEN   Petrohrad_klenot_R   Petrohrad+Moskva   Zimní Petrohrad_2020   Zimní Petrohrad_2021   Řím_S  Řím_B   Istanbul_T   Istanbul_FESTIVAL tulipánů    Ženeva_EURODEN   Ženeva_EUROWEEKEND     Amsterdam, Rotterdam a Floriade 2022   Velikonoce v Tatrách S

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, Equa bank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Thomas Cook s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Portugal exim Lisboa snail Lisbon čsa campana Lisabon dominikana invia euro dovolená fischer oceán palma firo aquarius Siam čedok eurovíkend air weekend aquarius oceanarium istambul azory azorské ostrovy Portugalsko Belém konec světa Cabo da Roca mys Cabo da Rocca nejzápadnější výběžek Evropy most pátého října most Vasco da Gama