Zpět na poznávací    Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam a okolí  Amsterdam_S  Atény_S  Barcelona  Bejrút  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)   Drážďany(vlak)  Florencie_B  Florencie_S  Istanbul_R   Istanbul_S   Londýn_B  Londýn_R  Lisabon_A   Lisabon_B  Lisabon S   Miláno_R   Neapol_S   Paříž_B    Paříž_R   Petrohrad_BEN   Petrohrad_klenot_R   Petrohrad+Moskva   Zimní Petrohrad_2020   Zimní Petrohrad_2021   Řím_S  Řím_B   Istanbul_T   Istanbul_FESTIVAL tulipánů    Ženeva_EURODEN   Ženeva_EUROWEEKEND     Amsterdam, Rotterdam a Floriade 2022   Velikonoce v Tatrách S


RUSKO - není členem EU (měna RUBL)

DNEŠNÍ KURZY MĚN

 

Eurovíkend v MOSKVĚ

LETECKY

(4 DNY / 3 NOCI)

Tabulka termínů a cen ZDE

EUROVÍKEND v MOSKVĚ

Moskva - hlavní město Ruska s cca 10,5 mil. obyvatel, jedno z největších měst Evropy, kulturní, politické i společenské centrum Ruské federace. Je také sídlem patriarchy rusé pravoslavné církve. Historické centrum je staré stovky let, v jeho středu se rozkládá trojúhelníkový Kreml, prohlášený spolu s Rudým náměstím v roce 1990 za světové kulturní dědictví UNESCO. Kreml - s celkem 20 věžemi je nejobdivuhodnější pamětihodností Moskvy. Tuto stavbu z červených pálených cihel vybudovali italští stavební mistři pozvaní v 15.století carem Ivanem III. Mezi neznámější kostely a paláce patří chrám Nanebevzetí Panny Marie se slavnými freskami, chrám Zvěstování, chrám sv. Archanděla Michaela a Velký kremelský palác. Rudé náměstí - které je ze tří stran charakterizováno symboly - chrámem Vasila Blaženého, mauzoleem V.I.Lenina a obchodním domem GUM (gasudarstvěnyj univerzalnyj magazin - zařazený mezi 10 nejluxusnějších obchodních domů světa).

Eurovíkend v MOSKVĚ 2014 - Program:

1. den - Praha - Moskva. Odlet z Prahy do Moskvy, transfer do hotelu, ubytování a nocleh.
2. den - Moskva - individuální volno.

3. den - Moskva - individuální volno.
4. den - Moskva - Praha - transfer na letiště. Odlet z Moskvy do Prahy.

Možné fakultativní výlety ZDE

EUROVÍKEND v MOSKVĚ 2014

Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních

a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

TERMÍN

počet

nocí

čas* Hotel** cena*** stav****

poznámka

2 0 1 4

* předběžný čas odletu


** jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu


*** cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby- mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety, příplatek za jednolůžkový pokoj a služby na vyžádání (např. připojištění)


**** stav nabídky:

R - možno rezervovat

D - doprodej - zbývá méně než 9 míst

P - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

V - definitivně vyprodáno

VIZA - poplatek EXPRESS

Cena zahrnuje:

letenku Praha - Moskva - Praha včetně všech letištních poplatků

transfer letiště – hotel – letiště autokarem nebo minibusem

3 noci ubytování v uvedeném hotelu se snídaní,

pojištění zájezdu pro případ úpadku CK

Cena nezahrnuje:

turistické vízum do Ruska 2 200 Kč
komplexní cestovní pojištění 132 Kč
průvodcovské služby
příplatek za jednolůžkový pokoj 3 000 Kč

S dotazy na možné fakultativní výlety se kontaktujte s naší kanceláří.

Minimální počet účastníků zájezdu 10 osob.

Fakultativní služby:

příplatek za jednolůžkový pokoj 3 000 Kč
zajištění víza - doplatek: 2 200 Kč

Následující ceny jsou přibližné (ceny z roku 2013)
Panoramatický okruh městem s českým průvodcem - doplatek: 950 Kč
Treťjakovská galerie s českým průvodcem - doplatek: 950 Kč (cca 4hod. včetně dopravy z hotelu a zpět)
Kreml s českým průvodcem - doplatek: 950 Kč (cca 4hod. včetně dopravy z hotelu a zpět)

Orientační ceny vstupů:
Kreml chrámy 6 EUR, Treťjakovská galerie 12 EUR, výlet do Sergiev posad vstupy 35 EUR.


Možné fakultativní výlety:
Chrám Vasila Blaženého
Chrám Vasila Blaženého (oficiálně také chrám Pokrovský) je pravoslavný chrám ve městě Moskva . Leží ve středu metropole, na jihozápadní straně Rudého náměstí . Chrám Vasila Blaženého je symbolem a..
Rudé náměstí
Rudé náměstí je jedním z nejvýznamnějších turistických cílů v Moskvě. Spolu s Kremlem je Rudé náměstí od roku 1990 zařazeno na Seznam památek světového kulturního dědictví UNESCO. Je největším náměs..
Leninovo mauzoleum
Leninovo mauzoleum je hrobka s ostatky politika, revolucionáře, prvního předsedy SSSR a vůdce komunistické strany Vladimíra Iljiče Lenina. Balzamované tělo vůdce je umístěno v sarkofágu, který je v..
GUM Moskva
GUM Moskva je největší obchodní komplex v Rusku a jeden z největších na světě. Leží v centru města Moskvy na Rudém náměstí . Naproti nákupnímu centru se nachází Kreml a Leninovo mauzoleum . Hist..
Kreml
Kreml, oficiálně Moskevský kreml, je historický opevněný komplex v Moskvě , která je hlavním městem Ruska . Moskevský kreml odděluje Rudé náměstí od čtvrti Kitaj gorod. Spolu s Rudým náměstím a ch..
Spasská věž
Spasská věž známá také jako Trojická věž je nejvyšší kremelská věž, v Moskvě , v Rusku . Jedná se o věž, která má jednu bránu a pět poschodí. Spasská věž byla postavena v roce 1491 pod vedením itals..
Soukromé muzeum ruských ikon Moskva
Soukromé muzeum ruských ikon Moskva disponuje jednou z nejvýznamnějších sbírek starého ruského a východní křesťanského umění. Nachází se v Rusku , v Moskvě , v ulici Gončarnaja 3.O muzeuSoukromé muz..
Brána vzkříšení
Brána vzkříšení je jedinou vstupní branou do čtvrti Kitaj gorod v Moskvě v Rusku . V této čtvrti se nachází většina historických staveb města. Brána vzkříšení se nachází mezi Moskevskou radnicí a..
Treťjakovská galerie
Treťjakovská galerie je nejvýznamnější umělecká galerie a muzeum v Rusku . Nachází se v centru města Moskva v historické části Zamoskvorechye nedaleko Kremlu . Střípky z historie Treťjakovská gale..

Katerina Park****

Ubytování: hotel STARSTARSTARSTAR

www.katerinahotels.com

Kirovogradskaya street, 11, 117 587 Moscow, Russia


Hotel se nachází 500 m od zastávky metra Prazshkaya, 18.8 km (25 min jízdy autem) od Rudého náměstí a Kremlu, 30 km od letiště Vnukovo, 37,4 od letiště Domodevovo, 58 km od letiště Sheremetjevo. Vdocházkové vzdálenosti od hotelu jsou nákupní i zábavní centra.

Moderní a stylově vybavené pokoje s koupenou / WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, WI-FI připojení zdarma, satelitní TV, minibar (doplňovaný zdarma), telefon, elektronický klíč.

Katerina Park****

Hotelová recepce, prostorná jídelna pro podávání snídaní, lobby bar, kde se podává jídlo a la carte (švédská a mezinárodní kuchyně), fitness, sauna.

příplatek za jednolůžkový pokoj

Katerina Park**** Katerina Park****

Zpět na poznávací    Zpět na EUROvíkendy      Zpět na Adventní zájezdy      Kontakt              další eurovíkendy:              /šedé nemají platný termín/

Amsterdam a okolí  Amsterdam_S  Atény_S  Barcelona  Bejrút  Budapešť(vlak)  Budapešť(bus)   Drážďany(vlak)  Florencie_B  Florencie_S  Istanbul_R   Istanbul_S   Londýn_B  Londýn_R  Lisabon_A   Lisabon_B  Lisabon S   Miláno_R   Neapol_S   Paříž_B    Paříž_R   Petrohrad_BEN   Petrohrad_klenot_R   Petrohrad+Moskva   Zimní Petrohrad_2020   Zimní Petrohrad_2021   Řím_S  Řím_B   Istanbul_T   Istanbul_FESTIVAL tulipánů    Ženeva_EURODEN   Ženeva_EUROWEEKEND     Amsterdam, Rotterdam a Floriade 2022   Velikonoce v Tatrách S


Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů adalších zkušeností zpraxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Agrolex s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

Petrohrad 2019 Petěrsburg Sankt Petersburg Leningrad galerie Ermitáž křižník Aurora Petropavlovská pevnost Zimní palác řeka Něva Malá Něva palác Admirality

VOSR VŘSR Velká říjnová socialistická revoluce Carské Selo Puškin Petrodvorce Izkievský chrám Něvský prospekt Trojický most leningradské bílé noci

letiště Pulkovo

Moskva 2019 Moscow Rusko Cosmos Kosmos Kocmoc Krasnaja ploščaď Rudé náměstí mauzoleum V.I.Lenina GUM Treťjakovská galerieřeka Moskva

periscope cdw nomad levante čedok last minute na poslední chvíli Šeremetěvo chrám Vasila Blaženého azbuka ruština ruskoje igristoje aeroflot tupolev iljušin Bolšoj těatr

Něvský prospekt Aničkovův most Aničkovův palác secesní budova Jelysejev Gostinyj dvor Arménský kostel Literární kavárna Kazaňská katedrála Gribojedův kanál Chrám Kristova vzkříšení Palácové náměstí Alexandrův sloup Zimní palác Ermitáž náměstí Děkabristů Měděný jezdec katedrála sv. Izáka Palácové nábřeží most Nejsvětější Trojice křižník Aurora Petrská brána Petropavlovská pevnost katedrála sv. Petra a Pavla Námořní muzeum Rostrální sloupy budova Admirality Zimní palác Petrodvorců návštěva Finského zálivu Dolní park Horní park a návštěva zámku. Návštěva chrámu Svatých apoštolů Petra a Pavla

AGLtravel Agrolex