ZPĚT NA:    Hlavní MENU     POBYTOVÉ     POZNÁVACÍ  BUSEM     POZNÁVACÍ  VLAKEM     POZNÁVACÍ  LETECKY     JEDNODENNÍ     Kontakt

Hlavní MENU                                                               VYBER MENU                                                                                           Kontakt


>Pobytové    >Poznávací BUSEM    >Poznávací VLAKEM    >Poznávací LETECKY    >Senior55+    >Eurovílendy    >Jednodenní

Další eurovíkendy:                                                                                                                                                                                       /šedé nemají platný termín/      Kontakt        

Amsterdam_R   Amsterdam_S   Amsterdam - poznávací víkend   Atény_S  Budapešť(vlak)  Budapešť_noname(vlak)  Budapešť(bus)   Florencie_B   Florencie_Pisa S  Florencie_Siena S  

Forio_O   Istanbul_bez   Istanbul_I   Istanbul_R   Istanbul_S(2noci)   Istanbul_S(3noci)   Istanbul_T   Káhira_bez   Londýn_S   Lisabon_bez  Lisabon_S   Madrid a Toledo_S   

Miláno_S(2noci)   Miláno_S(3noci)   Neapol_S   Neapolský záliv_D   Paříž_S    Paříž_R    Pisa-Florencie_S  Porto_bez   Řím_bez   Řím_S(3dny)   Řím_S(4dny)   Říma_V(4dny)   Ženeva_A

- - -

ITÁLIE - člen EU, člen EMU (měna EURO)

 DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

letecky z Prahy

Víkend na termálním ostrově ISCHIA

CELOROČNÍ KOUPÁNÍ V TERMÁLNÍCH BAZÉNECH

A V MOŘI s horkými prameny (SORGETO)

Navštivte ostrov kde Nebožtíci přáli lásce ("AVANTI")

Tabulka termínů a cen

(3 noci)

 sklenar

soccorso

 

Ischia - Forio letecky (pátek - pondělí) Hotel SORRISO THERMAE & RESORT****

Termín 3 noci

 Dnů / nocí cena za osobu na 
katalogová dostupnost strava jednolůžkový
WEEK35 27.10.2023 30.10.2023 4 / 3 od 16 180 Kč na vyžádání polopenze (HB) + příplatek dle termínu
WEEK36 03.11.2023 06.11.2023 4 / 3 od 15 280 Kč na vyžádání polopenze (HB) + příplatek dle termínu
WEEK37 10.11.2023 13.11.2023 4 / 3 od 15 280 Kč na vyžádání polopenze (HB) + příplatek dle termínu
WEEK38 17.11.2023 20.11.2023 4 / 3 od 15 280 Kč na vyžádání polopenze (HB) + příplatek dle termínu
WEEK39 24.11.2023 27.11.2023 4 / 3 od 15 480 Kč na vyžádání polopenze (HB) + příplatek dle termínu
WEEK40 01.12.2023 04.12.2023 4 / 3 od 15 080 Kč na vyžádání polopenze (HB) + příplatek dle termínu
WEEK41 08.12.2023 11.12.2023 4 / 3 od 15 080 Kč na vyžádání polopenze (HB) + příplatek dle termínu
WEEK42 15.12.2023 18.12.2023 4 / 3 od 15 080 Kč na vyžádání polopenze (HB) + příplatek dle termínu

  

CENA ZAHRNUJE:

ubytování s uvedeným typem stravování, obousměrnou leteckou dopravu v základní ceně s transferem do/z hotelu (lety Travel Service – přímý transfer, ostatní letecké společnosti - dělený transfer - klienti nastupují na trajekt se svými zavazadly, transferové vozidlo nepřejíždí s klienty trajektem), vstup do bazénu/bazénů v daném hotelu, služby CK, služby průvodce CK, informační materiály, pojištění zájezdu pro případ úpadku CK. Uvedená cena zájezdu obsahuje cenu letenky v optimální knihovací třídě. Konečná cena se může od této uvedené ceny lišit, což Vám rádi ověříme telefonicky nebo po odeslání nezávazné objednávky. Na vyžádání jsou možné též odlety z Vídně, Katowic a Budapešti.

CENA NEZAHRNUJE:

cestovní pojištění - informujte se v kanceláři

pobytovou taxu cca 2€ na osobu a den - platba na místě v recepci (výše taxy a podmínky jejího účtování se mohou měnit)

služby za příplatky (např. plná penze, výhled na moře, atd.). 

Fakultativní výlety možno zakoupit na místě u delegáta.              >>>>Fakultativní výlety

POZNÁMKA:

Další služby, slevy a příplatky: během sezóny se mění, spočítáme Vám je v okamžiku nezávazné objednávky pro konkrétní termín. 

Zpět nahoru

 

SORRISO THERMAE RESORT****

SORRISO THERMAE RESORT****

POSEIDON  GARDEN  vstup

SORRISO THERMAE&RESORT

****

Pozice 
Příjemný, oblíbený hotel se nachází na vyvýšeném místě v letovisku Forio, přímo nad proslulým termálním parkem Poseidonovy zahrady. Díky své poloze nabízí krásné výhledy do okolí i na pláž Citara. Komplex je složen z několika budov, k dispozici je mimo jiné pět bazénů a hotelové wellness centrum. Ubytování je zajištěno v klimatizovaných pokojích zařízených ve středomořském stylu. Pro hotelové hosty je několikrát denně zajištěn zdarma svoz pláž Citara, která se nachází krátkou procházkou od hotelu. Přímo u hotelu je autobusová zastávka se spoji po ostrově i do historického centra Foria, které je dostupné i pěšky, příjemnou procházkou.Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

vstupní hala s recepcí restaurace venkovní a vnitřní bar 4 bazény termální, 1 bazén minerální (lehátka a slunečníky zdarma) Wi-Fi u bazénu a ve společných prostorách zdarma, minimarket, obchod se suvenýry
Pobytová taxa cca 3 EUR/osoba/den splatná v hotovosti v místě pobytu. V hotelovém bazénu je vyžadována koupací čepice.

Služby 
2x venkovní a 2x vnitřní termální bazén (34°C - 38°C, nutná koupací čepice) s hydromasáží, 1x dětský sladkovodní bazén, široké terasy s lehátky a slunečníky, léčebné a kosmetické oddělení (široký výběr služeb a procedur), sauna zdarma, fitness, restaurace s terasou, recepce, společenská a TV místnost, piano bar, WiFi ve společných prostorách a v baru u bazénu zdarma.
Stravování
snídaně formou bufetu a večeře výběr z menu, zeleninový bufet

Stravování za příplatek

Plná penze: snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběr z menu, zeleninový bufet
Pokoje 
Economy pokoj
individuálně ovládaná klimatizaceTV se satelitním příjmemtelefontrezorminibarvlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC) ve vedlejších budovách, které se mohou nacházet až 300 m od hlavního areáluUbytování za příplatekStandardní pokoj - v hlavním areálu.

Pokoj s výhledem na moře - balkon nebo terasa, v hlavním areálu

Vzdálenosti
Pláže: 1000 m          písčitá, slunečníky a lehátka za poplatek

Letiště: 50 km               Centrum: 0.7 km          Nákupních možností: 100 m

Neustále se zlepšující služby a pohostinnost tohoto hotelu zaručuje tradičně hezkou dovolenou. 

Mají zde nové Wellness centrum.

 

Zpět na CENÍK(pátek-pondělí)

 

Fakultativní výlety:

Představujeme Vám některé z možných fakultativních výletů. Můžete se přihlásit a poté zaplatit v místě pobytu u naší delegátky, která Vám také podá bližší informace. Výlety se uskuteční při naplnění stanoveného minimálního počtu účastníků a za příznivých klimatických podmínek. Ceny nezahrnují případné vstupy do objektů. Většina výletů je pořádána v českém jazyce, některé jsou pak v jazyce německém nebo anglickém.

 

Okruh ostrovem autobusem
Polodenní výlet, během kterého objedete celý ostrov klimatizovaným autobusem. Uvidíte nejatraktivnější místa Ischie a dozvíte se zajímavosti z historie i současnosti. Zastavíte se na malebné vyhlídce v městečku Fontana, kde můžete ochutnat jedinečné italské cappuccino, dále následuje procházka po rybářské vesničce Sant'Angelo. Na závěr Vám nabídneme v restauraci Belvedere ochutnávku ischitánských likérů a vín.

Pompeje a Vesuv
Celodenní výlet za poznáním historie jedinečného muzea pod otevřeným nebem - antického města Pompeje. Čeká Vás také dobrodružný výstup ke kráteru stále činné sopky Vesuv, odkud se Vám nabídne nezapomenutelný výhled na celý Neapolský záliv. V ceně není zahrnut vstup do Pompejí cca 11€ a výstup ke kráteru Vesuvu cca 6,50 €.

Ostrov Capri
Celodenní výlet na malebný ostrov Capri, kde budete moci obdivovat městečka Capri a Anacapri a poznáte přírodní krásy jako Augustovy zahrady či skalní útvary Faraglioni. Doporučujeme Vám prohlédnout si vilu Axela Muntheho (terasy s panoramatickými výhledy na celý ostrov a Sorrentský poloostrov), vyjet si sedačkovou lanovkou na nejvyšší vrchol Monte Solaro nebo obeplout ostrov Capri loďkou. Okruh lodí (cca 13 € ) ani další vstupy nejsou zahrnuty v ceně.


Uvedené ceny jsou předpokládané, může dojít ke změně s ohledem na počet účastníků na jednotlivé výlety.

Na Ischii můžete individuálně navštívit botanickou zahradu La Mortella (vstupné cca 12 €), Aragonský hrad (vstupné cca 10 €), Mořské muzeum, Archeologická muzea Santa Restituta a Villa Arbusto, zahradu Ravino (vstupné cca 10 €,, park Corbaro... )

V případě příznivého počasí možnost koupání v moři v oblasti Sorgeto, kde vyvěrají termální prameny přímo do moře nebo vystoupit na vrchol sopky Monte Epomeo.

Zpět na CENÍK(pátek-pondělí)

Zpět nahoru

 

JÍZDENKY

Týdenní jízdenkaCeny jízdného ISCHIA 2023

Jednorázová jízdenka (zakoupená u řidiče): €2.00
Jednorázová jízdenka: €1.50
Jízdenka platná 100 minut 

      (zakoupená v pokladně, v novinovém stánku či v baru): €1.80
Celodenní jízdenka (platná v době do 24:00): €4,50
Týdenní jízdenka: (platná sedmý den do 24:00) €15,50 (viz obr. z roku 2017)

 

>>>>Zpět nahoru

Zpět    Kontakt  podobné zájezdy:  Menu SILVESTRY                                                                                         /šedé nemají platný termín/

Egypt:    Hurghada H**** (letecky)   Hurghada H*** ( letecky)   

Itálie:     na Ischii(letecky)   na_SARDINII_Alghero(letecky)   na_SARDINII_Cagliari(letecky)

Maďarsko:  v ZALAKAROŠI(vlastní dopravou)  Silvestr v Budapešti(vlakem)    Silvestr v Hevízu(5)

Slovensko:  v Podhájské***Borinka(busem)   v Podhájské_Borinka(busem)   v Podhájské_Andrejka(busem)

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiží Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Josef Sklenář – Osvěta).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

 

Italy Ischia euroweekend Capri Napoli Vesuv Pompeia Herculaneum terme Monte Epomeo Puzzuoli Sofia Loren Santa Maria del SoccorsoIschia Porto Ischia Ponte Casamicciola Terme, Lacco Ameno Forio Serrara Fontana Barano Sant Angelo Cittara
Itálie termály termální bazény minerální koupele wellnes welnes  service eurovíkend eurovíkendy Neapol Čitara monatour fischer pinocchio čedok axia prázdninový klub firo tour travelservice invia fede rekrea petra tour mafie čsa cestování zájezdy monatůr hříbek hřib houba campana world travel petra Iskia Iskija Vezuv Vezuf Pompeje Herkuláneum Pucuoli Sofia Lorenová sopka Monte Epomeo 788 mnm Lako Ameno