Hlavní MENU                                                               VYBER MENU                                                                                           Kontakt


>Pobytové    >Poznávací BUSEM    >Poznávací VLAKEM    >Poznávací LETECKY    >Senior55+    >Eurovílendy    >Jednodenní

Další eurovíkendy:                                                                                                                                                                                       /šedé nemají platný termín/      Kontakt        

Amsterdam_R   Amsterdam_S   Amsterdam - poznávací víkend   Atény_S  Budapešť(vlak)  Budapešť_noname(vlak)  Budapešť(bus)   Florencie_B   Florencie_Pisa S  Florencie_Siena S  

Forio_O   Istanbul_bez   Istanbul_I   Istanbul_R   Istanbul_S(2noci)   Istanbul_S(3noci)   Istanbul_T   Káhira_bez   Londýn_S   Lisabon_bez  Lisabon_S   

Miláno_S(2noci)   Miláno_S(3noci)   Neapol_S   Neapolský záliv_D   Paříž_S    Paříž_R    Pisa-Florencie_S  Porto_bez   Řím_bez   Řím_S   Říma_V(4dny)   Ženeva_A

- - -

 

 VELKÁ BRITÁNIE - nečlen EU (měna BRITSKÁ LIBRA)

DNEŠNÍ  KURZY  MĚN

logo

DO LONDÝNA ZA PAMÁTKAMI

I HARRY POTTEREM

PRODLOUŽENÝ VÍKEND

LETECKY

 

 ( 4 dny/3 noci )

 

Ceny najdete v tabulce termínů a cen

 

Letecký zájezd do Londýna vás zavede na řadu míst, která jsou v Londýně spojena s filmovými hity (Harry Potter, Notting Hill) či proslulými britskými hudebními skupinami (The Beatles). Ale samozřejmě nebude chybět ani řada dalších zajímavých míst Londýna, těch klasických i těch, která nejsou běžně v nabídce cestovních kanceláří. Nechte se překvapit.

     

London bus 1991 - Trafalgar Square

Prodloužený víkend v Londýně

Londýn metropole Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Tento kulturní a historický skvost, ležící při ústí řeky Temže, se považuje až dodnes za jedno ze 4 nejvýznamnějších kulturně-politických měst světa (spolu s Tokiem, Paříží a New Yorkem). V žádném jiném městě na světě není minulost prezentována tak malebně jako ve městě, jehož centrum tvoří Buckinghamský palác. Na vzhledu Londýna se podílelo 1000 let britské monarchie. Londýn je neuvěřitelně proměnlivý, a přesto tak lpí na tradicích, že královna musí stále ještě žádat o povolení, chce-li vstoupit do chráněné (buržoazní) čtvrti londýnského City. Ve vládní čtvrti Whitehall jsou rozmístěny nejdůležitější úřady, ministerstva (Banketový palác, budova Parlamentu, Downing Street 10 – sídlo ministerského předsedy) a Big Ben.
Turisté zde mohou obdivovat středověkou architekturu, rozsáhlé muzejní a galerijní sbírky anebo poznat bohatost pulzujícího města na nesčetných kulturních akcích. Na své si přijdou samozřejmě i gurmáni, kteří mohou v nesčetných restauracích ochutnat speciality světové kuchyně nebo v místních pubech nasát atmosféru společenského života, kterou nelze reprodukovat nikde ve světě, případně posedět u čaje o páté. Návštěvník Londýna by neměl opomenout shlédnout Buckinghamský palác, královský Tower, Westminsterské opatství, katedrálu Sv. Pavla či náměstí Piccadilly Circus a čtvrti Soho a Covent Garden.

Letecký zájezd do Londýna vás zavede na řadu míst, která jsou v Londýně spojena s filmovými hity (Harry Potter, Notting Hill) či proslulými britskými hudebními skupinami (The Beatles). 

Ale samozřejmě nebude chybět ani řada dalších zajímavých míst Londýna, těch klasických i těch, která nejsou běžně v nabídce cestovních kanceláří. Nechte se překvapit!

Prodloužený víkend v Londýně - Program zájezdu:

1. den
Dopoledne odlet z Prahy do Londýna. Přejezd z letiště do centra Londýna veřejnou dopravou. Odpoledne ubytování v hotelu a dále návštěva proslulého Notting Hillu. Projdete se trhem, který znáte ze stejnojmenného filmu s Julií Roberts a Hugh Grantem. Večer pak můžete zamířit do některého z typických anglických pubů.

2. den
Dopoledne na vás čeká prohlídka tradičních míst historického centra Londýna: Královská čtvrť Westminster - Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání králov­ských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilly Circus.

Během prohlídky centra Londýna, která je plánována pěšky i místní dopravou, vyzkoušíte nejen londýnské metro, ale také i populární londýnské doubledeckery.

Odpoledne se vydáte na proslulý Camden Town. Camden Town je neuvěřitelné rozsáhlá nákupní čtvrť v severní části Londýna. Právě sem chodí nakupovat londýňané.

V podvečer se pak projdete po proslulé Abbey Road. V místní studiu nahrávali nejen Beatles, ale také Miro Žbirka.

3. den
Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit, a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete např. Bradavický expres nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. 
Později odpoledne pak zamíříte k Toweru a na Tower Bridge. Dále se vydáte na Londýnské oko. Navštívit můžete i blízké akvárium. V některé z restaurací na břehu Temže pak můžete ochutnat populární fish and chips. 

4. den
Dopoledne se vydáte k návštěvě dalších zajímavých míst a muzeí (v doprovodu průvodce či samostatně). Navštívit můžete muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s případně rozsáhlé Britské muzeum. Nebo si na Baker Street zajdete na návštěvu k Sherlocku Holmesovi (zda bude doma nemůžeme garantovat). Projdete se rovněž pro proslulé Oxford Street a nevynecháte ani pověstné Soho a Čínskou čtvrť.

Odpoledne odjezd na letiště a odlet zpět do Prahy.

Změna programu vyhrazena 

Prodloužený víkend v Londýně

EUROVÍKEND Cena již obsahuje všechny povinné poplatky včetně letištních

a vše ostatní jsou volitelné fakultativní služby

TERMÍN

počet

nocí

čas* sleva Hotel** cena*** stav****

poznámka

Od - Do

2 0 2 4

*     předběžný čas odletu (může se změnit)

**   jméno hotelu, kliknutím se dostanete na informaci o hotelu

***  cena za osobu je konečná což znamená, že obsahuje všechny povinné platby

mimo tuto cenu jsou pouze volitelné služby jako jsou fakultativní výlety, 

příplatek za jednolůžkový pokoj a služby na vyžádání (např. připojištění)

**** stav nabídky:

 R  - možno rezervovat

 D  - doprodej - zbývá méně než 9 míst

 P   - pořadník - zařadíme Vás nezávazně do pořadníku pro případ uvolnění míst

 V  - definitivně vyprodáno

 

PŘES NÁS SE SLEVOU

Objednejte GOparking

 

05.04.-08.04. 3 --:-- / --:--   hotel 19 490 Kč R
18.07.-21.07. 3 --:-- / --:--   hotel 19 990 Kč R
21.11.-24.11. 3 --:-- / --:-- - 4% hotel 19 990 Kč R
             
             
             
             
             
             
             
             
             

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE:  

letecká doprava z Prahy do Londýna a zpět 
malé palubní zavazadlo (40x20x25cm) musí se vejít pod sedadlo
3x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje s příslušenstvím)
3x snídaně
služby průvodce

V ceně nejsou zahrnuty (příplatky):

jednolůžkový pokoj    + 6990 Kč

komplexní pojištění
místní transfery a dopravu v Londýně
palubní zavazadlo (55x40x20xcm, 10 kg) 990 Kč
zavazadlo k odbavení (15 kg) 1650 Kč
vstupy do objektů a památek

Slevy:

 14 990 Kč / 15 990 Kč (dle termínu)

POZNÁMKY
Vstupné do památek a objektů:
Warner Bros Studio - Harry Potter 
děti do 5 let v doprovodu platící dospělé osoby mají vstup zdarma 
Westminster Abbey 18 GBP
Houses of Parliament s věží Big Ben 19,5 GBP
Londýnské oko 31 GBP
Londýnské akvárium 30 GBP
Muzeum voskových figurín Madame Tussaud´s 36 GBP
Britské muzeum zdarma
Muzeum Sherlocka Holmese 15 GBP

S ohledem na velký zájem o návštěvu studia Warner Brothers. doporučujeme objednávat tento zájezd min. 3 měsíce před odletem.

Letištní taxa a bezpečnostní taxa:  0,- (je již zahrnuta v základní ceně)

 REZERVOVAT 

Jak rezervovat

Váš požadavek nám zašlete na e-mail kontakt@matylda.cz  (je-li Vám bližší zavolat - volejte 608111247)  

My Vám zpět odešleme potvrzení a zprávu s konkrétními podmínkami/výjimkami k Vašemu zájezdu a s pokynem, jak dál postupovat s uzavřením smlouvy a s bankovním převodem/složením hotovosti do banky. (máme Raiffeisen, mBank, Air Bank, Fio banku a Českou Spořitelnu - o dalších uvažujeme)

Pro předběžnou rezervaci potřebujeme základní údaje: 

jméno objednavatele, odkud je, telefon, mail a počet osob (u dětí věk), zda budete chtít cestovní pojištění a další Vaše požadavky na dopravu a ubytování. Spojíme se s Vámi.

Nenabízíme "automatizované" odbavení protože bez vzájemného kontaktu se stejně neobejdeme. Jsme tu proto abychom Vás obsloužili k Vaší spokojenosti. Nepoužíváme neosobní formuláře. Nejsme e-shop, slevomat, raketa ani všeslibující internetový obchod ale osobní služba našim cestovatelům.                                                           

Zpět na ceník a termíny

 

Hlavní MENU                                                               VYBER MENU                                                                                           Kontakt


>Pobytové    >Poznávací BUSEM    >Poznávací VLAKEM    >Poznávací LETECKY    >Senior55+    >Eurovílendy    >Jednodenní

Další eurovíkendy:                                                                                                                                                                                       /šedé nemají platný termín/      Kontakt        

Amsterdam_R   Amsterdam_S   Amsterdam - poznávací víkend   Atény_S  Budapešť(vlak)  Budapešť_noname(vlak)  Budapešť(bus)   Florencie_B   Florencie_Pisa S  Florencie_Siena S  

Forio_O   Istanbul_bez   Istanbul_I   Istanbul_R   Istanbul_S(2noci)   Istanbul_S(3noci)   Istanbul_T   Káhira_bez   Londýn_S   Lisabon_bez  Lisabon_S   

Miláno_S(2noci)   Miláno_S(3noci)   Neapol_S   Neapolský záliv_D   Paříž_S    Paříž_R    Pisa-Florencie_S  Porto_bez   Řím_bez   Řím_S   Říma_V(4dny)   Ženeva_A

 

Podmínky nákupu prostřednictvím agentury Jiří Velek - Matylda

  • Ceny zájezdů jsou u nás stejné jako u pořadatele zájezdu.

  • Navíc (někdo by řekl zdarma) u nás dostáváte ochranu vyplývající z pečlivého výběru našich partnerů, ohlasů našich klientů a dalších zkušeností z praxe. Tím Vás chráníme PŘEDEM na rozdíl od zákona 159/99Sb., který Vám poskytuje ochranu až když problém nastane. Proti podvodu (viz případy roku 1997) Vás tento zákon NECHRÁNÍ !

  • Nabízíme pouze pojištěné zájezdy od prověřených cestovních kanceláří (tento zájezd garantuje Slan tour s.r.o.).

  • Podobně postupujeme i v případě prodeje ostatních služeb cestovního ruchu, které nejsou zájezdem ve smyslu zákona 159/99Sb. (vstupenky, letenky, jednodenní výlety a pod.)

Eurovíkend v Londýně 2023 City of London United Kingdom England Tower of London Westminster Abbey Palace of Westminster Royal Botanic Gardens Houses of Parliament Britannia Covent Garden City of Westminster 

Downing Street Trafalgar Square Thames Tower Bridge
Kensington and Chelsea Hammersmith and Fulham Wandsworth Lambeth Southwark Tower Hamlets Hackney Islington 

Camden Brent Ealing Hounslow Richmond Kingston Merton Sutton Croydon Bromley Lewisham Greenwich Bexley Havering Barking and Dagenham Redbridge Newham Waltham

Forest Haringey Enfield Barnet Harrow Hillingdon doubledecker Hyde park

Londýn Trafalgarské náměstí Temže Wimbledon Grinidž květnové svátky exim bena tour čedok smart wings travel service lufthansa invia last moment last minute

Londín Pikadyly Cirkus dabldekr taur bridž hajd park Grinidž Grinič